EMAKlogo
ANASAYFA EMAKdivider İLETİŞİM EMAKdivider ENGLISH  
 
HAKKIMIZDA EMAKdivider PROJELER EMAKdivider ÜRÜNLERİMİZ EMAKdivider KALİTEMİZ EMAKdivider REFERANSLARIMIZ
EMAKtopBARS
 
 
 
EMAK FAN ve PROJE ÇÖZÜMLERİ
EMAKdivider
   
EMAKtam
 

EMAK şirketi, 1968 yılında Makine Yüksek Mühendisi M.Selçuk GÜÇ ve ortağı tarafından kurulmuştur. EMAK şirketinin doğuşu ile birlikte Türkiye’de imalatı yapılmayan birçok makine, tesis ve ekipman Türkiye’de ilk defa ve yüksek kalitede üretilmiş, ülkemize yüksek miktarda döviz tasarrufu sağlamıştır. EMAK kısa zaman içerisinde daha da büyüyerek ülkemize sayısız endüstri tesisleri kazandırmış ve firma olarak birçok başarıya imzasını atmıştır.

EMAK şirketi daima yenilikleri ve en üstün teknolojileri takip etmiştir. Yurt Polimex-Cekop (Polonya) , STAL Refrigeration AB (İsveç) BBC-YORK (Almanya), LINDE AG (Almanya) , Türkiye’den ENKA , GÜRİŞ , MESA , YÜKSEL , YAPI MERKEZİ, ABB , SIEMENS gibi ciddi firmalarla ortak büyük projelere imzalar atmış ,bazılarının Türkiye temsilciliklerini veya bayiliklerini yapmıştır.

1988 yılında firma yönetimi yenilenmiş ve ülkemizin hedefleri doğrultusunda daha dinamik ve ihracata yönelik bir yapı kazanmıştır. Soğutma, Klima, Havalandırma, Taahhüt ve İmalat konularının yanında temsilcilikler, bayiliklerle firma hedeflerini ve çalışma aktivitelerini genişletmiştir. Bugün (2015) EMAK şirketi tam 47 yıllık deneyimi, yurtiçi ve yurt dışında gerçekleştirdiği prestijli projeleri ile ihracat kapasitesini arttırmakta Endüstriyel Soğutma ve Havalandırma, Klima sektörlerinde öncü ve lojistik rol oynamakta, Gıda, İnşaat, Kimya, Tekstil, Gemi İnşaat Sanayileri ile Turizm sektörüne hizmet etmeye devam etmektedir.

Firma politikamız BS EN ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemine uygun çalışmalar gerçekleştirerek, tam müşteri memnuniyetini sağlamak ve yurtdışında yaptığımız prestijli çalışmalarla ülkemizi en iyi şekilde temsil etmektir.

EMAK Tanıtım filmlerini izlemek için aşağıdaki linkleri ziyaret edebilirsiniz:

2012 Tarihli Tanıtım Filmimiz

2009 Tarihli Tanıtım Filmimiz

 
     
 
 

 

İlk Belediye Caddesi No:2, 34420 Tünel / İSTANBUL
tel: +90 212 245 54 83 - 249 93 65 - 245 11 35 faks: +90 212 249 52 24